Круглий стіл у Міністерстві освіти і науки України

30.06.2015
25 червня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл на тему «Ефективність, прозорість та відкритість управління навчальним процесом».

КНУ імені Тараса Шевченка представляв докторант ННІ «Інститут геології», експерт програми «Горизонт 2020» Олександр Меньшов - учасник спільної групи МОН та Посольства США в Україні з питань академічної чесності.

Програма круглого столу включала обговорення таких питань:
– Управління ЗВО: досвід США та українські реалії, - доповідач ТодДраммонд, Ph.D.; в.о. директора, управління міжнародних досліджень в освіті педагогічного коледжу Університету штату Мічиган, міжнародний консультант Американських рад.

– Освітня статистика як інструмент забезпечення якості освіти, - доповідачВолодимир Ковтунець, координатор з питань законодавства “Програми підтримки освітніх реформ в Україні”; Юрій Барабаш, - проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

– Імплементація норм Закону України “Про вищу освіту” щодо відкритості та боротьби із науковим плагіатом. Академічна чесність викладачів і наукових співробітників, - доповідач Алла Рибалко начальник відділу університетської освіти департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України

– Формування академічної доброчесності студентів як однієї з функцій студентського самоврядування, - доповідач Олена Руснак, заступник голови експертного департаменту Української асоціації студентського самоврядування (УАСС), студент НаУКМА.