Зустріч Студгвардії з радником посла Фінляндії

25.06.2015
24 червня відбулася зустріч членів громадської ініціативи «Студентська гвардія КНУ» з радником посла Фінляндії в Україні Ансі Кулбергом (Anssi Kulberg).

Метою зустрічі був обмін досвідом роботи недержавних молодіжних організацій України та Фінляндії, а також налагодження діалогу й подальшої співпраці між студентськими об’єднаннями КНУ імені Тараса Шевченка та Фінляндії.

Пан Кулберг висловив вдячність за можливість ознайомитися з досвідом студгвардійців КНУ і запропонував продовжити спілкування задля встановлення дружніх зв’язків між студентськими організаціями України та Фінляндії.

Варто відзначити, що усі учасники зустрічі спілкувалися англійською мовою, не винятком були й студенти нефілологічних спеціальностей.

Організатором та модератором зустрічі був голова Координаційної ради Студентської гвардії КНУ С. Я. Янчук.