Географи отримують подвійні дипломи з італійським університетом

24.06.2015

19 червня 2015 р. на географічному факультеті успішно захистился магістри спеціалізації «Проектування та управління туристичними системами» напряму «Туризм» (8.140103), спеціальність 8.14010301 «Туризмознавство (за видами)» з подвійним дипломуванням з Університетом Мачерата (Італія).

Засідання спільної українсько-італійської Державної екзаменаційної комісії пройшло у формі відеоконференції. Магістри на високому рівні представили свої дипломні роботи. Кожна з презентацій супроводжувалася жвавою дискусією представниками італійського Університету міста Мачерата. Усі учасники програми подвійного дипломування пройшли навчання протягом ІІІ навчального семестру та переддипломну практику в Університеті міста Мачерата та здобули унікальний досвід міжнародного управління туристичною діяльністю та зібрати цікавий матеріал для дипломної роботи. Восени молоді дипломовані спеціалісти туристичної галузі повернуться до Італії для здобуття другого ступеня магістра. Програма подвійного дипломування значною мірою підвищила конкурентоспроможність наших випускників на міжнародному ринку праці, надала можливість вже сьогодні отримати робочі контракти за спеціальністю в Італії або активно працювати над втіленням інновацій у туристичну галузь України.