Зустріч ректора з координатором офісу програми «ТІКА»

10.06.2015
10 червня ректор КНУ зустрівся з представниками Координаційного офісу Турецького агентства зі співробітництва та координації «ТІКА» в Україні. До університету прибули координатор офісу програми Хаджи Байрам Болат та його заступник Мустафа Керімоглу. У розмові з ними ректор наголосив на тісному і плідному співробітництві між університетом та низкою турецьких вишів. З вісьмома з них – на договірних засадах. Особливе місце у цьому процесі належить діяльності кафедри тюркології Інституту філології КНУ і особисто в.о. зав кафедри тюркології Ірині Покровській. Налагоджено постійні обміни студентами і викладачами, проводяться спільні наукові заходи, відбуваються культурно-мистецькі події, на яких гостями є представники Посольства Туреччини в Україні, видатні турецькі письменники, діячі культури, вчені. Хаджи Байрам Болат наголосив, що саме університет імені Тараса Шевченка є пріоритетним партнером у діяльності агентства «ТІКА». Створений спільно Турецький центр інформації та досліджень в Інституті філології показує ефективність усіх започаткованих проектів і дієвість їхніх результатів. Наразі агентство готове до нових проектів і починань. Ректор запропонував розпочати з допомоги у втіленні ідеї створення в університеті на базі Інституту біології медичного науково-практичного центру для досліджень і напрацювань в галузі медичних інновацій, зокрема в сфері лікування серцево-судинних та онкологічних захворювань. На зустрічі був присутній проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) Петро Бех.