Відновлено огорожу Ботанічного саду

30.05.2015
30 травня 2015 року відбулося відкриття відновленого паркана вздовж Ботанічного саду імені академіка О. В. Фоміна КНУ імені Тараса Шевченка. Реконструкція огорожі здійснювалася за рахунок меценатів, які відгукнулися на ініціативу мера столиці Віталія Кличка. У відкритті взяли участь мер Києва Віталі Кличко, проректор КНУ Ігор Лютий.

«З світу по нитці – і у Ботсаду новий паркан», – сказав мер, – Ми разом зібрали 7 мільйонів гривень. Один мільйон дав університет Шевченка. Так спільними зусиллями відновили паркан, якому більше 100 років».
Проректор КНУ Ігор Лютий, зазначив, що огорожа перебуває на балансі університету, але самотужки здійснити реконструкцію було б дуже складно і подякував меру від імені студентів й керівництва вишу за допомогу в оновленні огорожі.