Конференція «Реформа вищої освіти в Україні»

29.05.2015
28-29 травня 2015 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася І Міжнародна конференція «Реформа вищої освіти в Україні: критичні питання у сфері законодавчих та інституційних трансформацій».

Відкрив конференцію проректор з науково-педагогічної роботи КНУ Володимир Бугров. Проректор привітав гостей і спікерів, зазначивши, що визначальним фактором розвитку країн є розбудова якісної освіти. Конференції, що висвітлюють питання якості освіти стали традиційними у КНУ.

Під час роботи конференції відомі вітчизняні та міжнародні дослідники й експерти у галузі вищої освіти обговорили поточні завдання і шляхи ефективного реформування вищої освіти. Тематичними напрямами конференції були:
- системний аналіз реформ у сфері вищої освіти;
- інновації в управлінні і самоврядуванні університетських закладів;
- якість вищої освіти та системи її забезпечення
- академічні дослідження;
- комерціалізація наукових досліджень, зв’язки університетів із бізнесом;
- економічні моделі, форми фінансування, фандрейзинг і спонсорування у вищій освіті;
- вдосконалення педагогічного процесу у вищій школі;
- студентський досвід та залучення молодих талантів до інноваційного процесу;
- глобалізація та інтернаціоналізація вищої освіти.
.