Рада молодих вчених КНУ провела перші Загальні збори

22.05.2015
Підвищення престижу наукової діяльності, підтримка й заохочення талановитої молоді до участі в наукових проектах є одним із ключових завдань держави, що прагне посісти гідне місце серед високорозвинених країн світу. Ось чому сьогодні значну увагу приділено популяризації науки, активному залученню молоді до проведення перспективних досліджень. Важлива роль у цьому належить радам молодих учених вищих навчальних закладів, що регламентовано Законами України «Про вищу освіту» та «Про наукову і науково-технічну діяльність».

Заснована рік тому, Рада молодих вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка, незважаючи на свій юний вік, уже має чим похвалитися. Звітові за проведену роботу й ухваленню важливих організаційних рішень і було присвячено перші Загальні збори, що 20 травня відбулися в актовій залі Інституту післядипломної освіти.

У засіданні, відкритому Головою Ради молодих вчених Університету Ганною Толстановою, узяли участь проректор із наукової роботи Сергій Вижва, генеральний директор Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» Віталій Чернюк, голова Ради молодих учених НТТУ «Київський політехнічний інститут», член Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України Олег Білецький, голова Ради молодих вчених НАН України Олександр Скороход, голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Київського національного торговельно-економічного університету Ольга Романенко, голова Наукового товариства студентів та аспірантів Університету Вікторія Присяжна, заступники деканів/директорів із наукової роботи, а також понад 200 молодих учених з усіх інститутів і факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, як дійсних членів РМВ, так і молодих науковців, які, дізнавшись про діяльність об’єднання, виявили бажання почути все з перших вуст.

Під час засідання було прийнято за основу Положення Ради молодих вчених зі змінами й доповненнями, внесеними правлінням (доповідач заступник голови РМВ Університету, голова РМВ юридичного факультету Ірина Сахарук), ухвалено за основу презентовану заступником голови РМВ Університету, головою РМВ ННІ «Інститут геології» Василем Петруняком символіку ради – логотип, до дизайну якого молоді вчені внесли низку слушних пропозицій, затверджено звіт голови РМВ Університету за 2014 рік та ухвалено представлений Ганною Толстановою план роботи на 2015 рік.

На загальних зборах молодих вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка слово також мав генеральний директор корпорації «Науковий парк КНУ ім. Т. Шевченка» Віталій Чернюк, який розповів про основні види діяльності й актуальні проекти парку на 2015 рік. Олександр Скороход, голова РМВ НАН України виступив з пропозиціями щодо подальшої співпраці з молодими науковцями нашого університету.

Рада молодих вчених