Традиційно у травні – Шевченковою Україною

21.05.2015
«Всі дні мого перебування в Яготині є і будуть для мене рядом прекрасних спогадів...»

Т. Шевченко

16 травня студенти й викладачі нашого університету побували на тематичній екскурсії «Тарас Шевченко і Яготинщина». У поїздці, організованій кафедрою історії української літератури і шевченкознавства, Всеукраїнського навчально-наукового центру шевченкознавства та за підтримки адміністрації Університету, Інституту філології і Студентського парламенту взяли участь студенти та викладачі Інституту філології, Інституту журналістики, філософського, географічного факультетів і факультету кібернетики.

Учасники екскурсії відвідали музей «Флігель Тараса Шевченка» у Яготині, де митець перебував 1843 року на гостині у князів Рєпніних, садибу-музей відомої української художниці Катерини Білокур у селі Богданівка під Києвом та "столицю Шевченкового серця" – маєток Закревських у Березовій Рудці на Пирятинщині.

Інститут філології