Підвищення кваліфікації викладачів географічного факультету

19.05.2015
15 травня на базі Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку (НТТУ «КПІ») викладачі та співробітники кафедри геодезії та картографії завершили перший етап навчання в рамках міжнародного українсько-канадського проекту «Закладення основи інфраструктури просторових даних: забезпечення бази в українському уряді для підтримки стабільного економічного зростання».

Сертифікати та свідоцтва за підсумками успішного завершення курсів «Introductionto GIS for SDI / Вступ до ГІС для ІПД» (викладач курсу д. геогр. н. Даценко Л. М.) та «Database Management Systems for SDI / Системи управління базами даних для ІПД» отримали: к. геогр. н. Курач Т. М., к. геогр. н. Міхно О. Г., к. геогр. н. Підлісецька І. О., к. геогр. н. Філозоф Р. С., Боднар С. П, Яценко О. Ю.

Географічний факультет