Запрошуємо на виставку робіт Феодосія Гуменюка

05.05.2015
З 5 по 30 травня Центр фольклору та етнографії, кафедра фольклористики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошують Вас на виставку робіт українського живописця, графіка, лауреата Шевченківської премії, народного художника України, Заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної Спілки художників України Феодосія Гуменюка. Виставка відбувається у Мистецькій залі Інституту філології (бульвар Шевченка, 14, ауд. 63).

Твори майстра присвячені історичному минулому України, обрядам, віруванням українців. Через символи-метафори художник наближається до глибин української ментальності. Живописні і графічні твори майстра — лаконічні, монументальні, вирізняються декоративністю, багатоплановістю і колористикою, створюють ефект килиму.

Інститут філології