Новини більярду

28.04.2015
У Більярдному клубі „ BUFFALO ” відбувся турнір з більярду «вільна піраміда».
В особистому заліку переміг дебютант змагань А. О. Голік (факультет кібернетики), друге місце – В. В. Цюра (юридичний факультет) і третє місце – О.О.Безносюк (Військовий інститут).

У турнірі „ Білія ” (за кількістю забитих куль до першої помилки ) з результатом 13 куль чемпіоном також став А. О. Голік (факультет кібернетики), друге місце (9 куль) – П. П. Попов (Військовий інститут) і третє місце (9 куль) – Д. Д. Татарінов (Інститут міжнародних відносин).

Асоціація більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка висловлює велику подяку Директору „Buffalo Group LTD”, Президенту Асоціації розвитку більярдного спорту серед студентів України А. Х. Пономаренко за спонсорську підтримку в організації всіх змагань з більярду у 2009-2015 році.

10 травня 2015 року В Більярдному клубі „ПРОМЕНАДА” відбудеться Чемпіонат Асоціації серед науково-педагогічних працівників з більярду „Комбінована піраміда”.
Початок змагань о 10:00.

Секретар асоціації більярду О. Безносюк