Команда ІМВ взяла участь у конкурсі з міжнародного публічного права ім. Ф. Джессапа

23.04.2015
5-11 квітня 2015 року у м. Вашингтон (США) відбулися міжнародні раунди Конкурсу з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа (Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition).

Конкурс з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа є найпрестижнішим та наймасштабнішим конкурсом серед студентів-правників з усього світу і був заснований 1959 року на честь колишнього судді Міжнародного Суду ООН Філіпа Джессапа. Щорічно у ньому беруть участь понад 1600 студентів з більш ніж 600 юридичних навчальних закладів, що представляють понад 80 країн світу. У міжнародних раундах за результатами національних відбіркових раундів брали участь 127 кращих команд (85 країн світу, 5 континентів).

Після перемоги в фіналі українського національного раунду 22 лютого Україну представляла Команда ІМВ КНУ ім. Тараса Шевченка.

Команда ІМВ зайняла почесне 9 місце за результатами відбіркових раундів міжнародного етапу змагань, увійшовши до складу 32-ох найкращих команд світу. Такий високий результат на усному етапі міжнародних раундів Конкурсу Команда ІМВ отримала вперше за останні 16 років.
До складу команди увійшли: Ярослав Лепко (5 курс), Оксана Матіяш (6 курс), Ірина Волкова (3 курс), Алла Кушніренко (4 курс) та Олексій Маслов (5 курс).

Тренерами команди ІМВ виступили Олександр Іоффе, Анна Ткачова та Сергій Ярошенко. Підтримку команді під час підготовки надавали О.В. Задорожній, М.М. Гнатовський, А.О.Кориневич, А.В. Льовін та інші викладачі Кафедри міжнародного права Інституту.

Команда ІМВ висловлює окрему подяку Українському Інституту в Америці (The Ukrainian Institute of America), Chopivsky Family Foundation та юридичним компаніям Aequo, Asters, Baker&Mckenzie, AvellumPartners та Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери, без підтримки яких участь команди в міжнародних раундах Конкурсу була б неможливою.

Прес-центр ІМВ