Університет юних правознавців відкриває двері майбутнім юристам!

21.04.2015
21 квітня на юридичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка стартував Всеукраїнський проект «Університет юних правознавців». Школярі 6-7 класів у цікавій ігровій формі дізнавалися про основи правознавства. Учні відгадали юридичний кросворд, побудували «дерево права», назвали головні права й обов’язки дитини. Додатковою мотивацією похизуватися знаннями були солодкі призи.

Перше заняття було присвячене основам правознавства. Планується провести цілий курс таких зустрічей. Допомогають в організації та проведенні занять (а також дають школярам підказки) наші студенти-правники. Участь у корисних, розвиваючих та захоплюючих заняттях з усіх галузей права — безкоштовна! По закінченні курсу кожна дитина отримає Диплом юного правознавця.

«Університет юних правознавців» — ініціатива професора кафедри адміністративного права Романа Мельника. Ідея проекту народилася під час перебування у Геттінгенському університеті (Німеччина), де подібні освітні ігри для малечі регулярно проводяться на кожному факультеті.

Розповідайте про проект родині, друзям та знайомим, приводьте їх на наші лекції!

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (063) 42-05-802, Катерина.