Студенти з Кавказького університету місяць навчатимуться у КНУ

16.04.2015
У рамках реалізації угоди між Кавказьким університетом і Київським національним університетом імені Тараса Шевченка вперше відбувся обмін студентів. 15 квітня 2015 року п’ять студентів з Кавказького університету вперше приїхали на місяць навчатися в Інститут філології при кафедрі української та російської мов як іноземних. Зустрічали гостей співробітники та студенти кафедри тюркології на чолі з доц. Іриною Покровською.

Нагадаємо, що у Кавказькому університеті у м. Карс (кавказький регіон Турецької Республіки) на базі Гуманітарно-природничого факультету цього річ розпочав свою діяльність Український культурний центр. Розвиткові українознавчих студій наразі сприяють наші викладачі доценти Володимир Підвойний, Ольга Клімкіна, Анжела Дем’янюк, які працюють у Кавказькому університеті, та студенти кафедри тюркології і кафедри фольклористики.

Інститут філології