Науково-практична конференція "Маркетингова освіта в Україні: забезпечення якісної підготовки маркетологів відповідно до потреб українського ринку"

02.12.2005
Консорціум із удосконалення
менеджмент-освіти в Україні
та
Науково-методичний центр вищої освіти Міністерства освіти і науки України

запрошують
зацікавлених викладачів маркетингу
та маркетологів-практиків
до участі у науково-практичній конференції
Маркетингова освіта в Україні:
забезпечення якісної підготовки маркетологів
відповідно до потреб українського ринку

м.Київ, 16-17 грудня 2005 року

Мета конференції – обговорення вітчизняної практики викладання у вищих навчальних закладах курсів напряму маркетингу задля наближення їх до реальних потреб вітчизняного бізнесу у висококваліфікованих фахівцях-маркетологах та у відповідності з новими вимогами, що їх висуває вступ України до Болонського процесу; обмін досвідом успішного інноваційного викладання курсів українськими викладачами.

У центрі уваги конференції – підготовка фахівців в галузі маркетингу і методологія викладання маркетингу на прикладі діяльності вітчизняного бізнесу, задоволення кадрових проблем на ринку фахівців з маркетингу України. Практичність цього заходу дозволить учасникам адаптувати отримані знання та приклади кращих практик для вдосконалення власних курсів з метою ефективнішого викладання маркетингу.

Цільова аудиторія: конференція розрахована на практиків маркетингу, завідувачів кафедрами маркетингу і викладачів маркетингу вищих навчальних закладів.

Основні питання конференції:
 Якими є визначальні риси сучасної маркетингової практики в Україні та світі?
 Що ще не знайшло відбиття в університетських підручниках, але що сьогодні скеровує розвиток маркетингової діяльності вітчизняного бізнесу?
 Маркетологів з якими знаннями і навичками потребує український ринок?
 Що очікує маркетинговий бізнес від маркетингової освіти?
 Практика сучасної освіти: яких маркетологів і як готуємо?

Протягом першого дня конференції учасники можуть познайомитись із міні-виставкою маркетингових видань в Україні.

Оргкомітет працює над уточненням програми конференції і приймає пропозиції щодо включення доповідей та повідомлень. Якщо Ви бажаєте взяти участь у конференції і виступити – як на пленарному засіданні, так і під час круглого столу - чи провести власний майстер-клас, просимо надіслати пропозиції не пізніше 5 грудня 2005 р.
Заявки та тексти доповіді слід надсилати на адресу:
Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні
Організаційний комітет конференції
вул. Еспланадна 28, оф. 7
01001, Київ
Ел. пошта: сonference@ceume.org.ua
Телефон для довідок (044) 248 7239, 248 7249

Організатори заохочують використання мультимедійних презентацій. Доповідачі та ведучі майстер-класів будуть відзначені Почесними дипломами організаторів конференції.

Пропоновані теми виступів мають відповідати темі конференції і оргкомітет залишає за собою право відхилити запропоновану тему (тези).

З найостаннішим варіантом програми конференції – переліком майстер-класів, а також списком зареєстрованих учасників можна ознайомитися на сайті конференції http://management.org.ua/conference/2005/marketing

Зацікавлених взяти участь у конференції
просимо надсилати заповнену реєстраційну форму
до 6 грудня 2005 р.,