Відбувся турнір з жіночого футзалу

06.04.2015
1 квітня 2015 року серед факультетів КНУ імені Тараса Шевченка відбувся турнір з жіночого футзалу «Київська весна». Суддями змагань були майстри спорту зфутболу Оксана Миколаївна Андрущенко та футзалуМикола Петрович Давиденко.

У змаганнях взяли участь 9 факультетів, із яких були сформовані 4 збірні команди: збірна команда «історичнийф-т + ф-т психології + юридичний ф-т», команда філософського ф-ту, збірна команда «Ін-т журналістики + Ін-т філології» та збірна команда «економічний ф-т + ННЦ «Ін-т біології» + фізичний ф-т».
Переможцями турніру став вдалий тандем журналісток і філологів, ІІ місце вибороли дівчата з економічного, фізичного ф-тів та ННЦ «Ін-т біології». Третє місце посіли історики, психологи та юристи, четверте – стримані та розсудливі філософи. Всі дівчата показали справжній клас. Найкращі спортсменки були відзначені грамотами:
1) Кононенко Марія – кращий воротар (філософський ф-т)
2) Муштіна Наталія – кращий нападник (історичний ф-т)
3) Бокова Анна – кращий захисник (Ін-т філології)
4) Слажнєва Юлія – кращий гравець (Ін-т журналістики)
5) Воюш Марія – міс глядацьких симпатій (економічний ф-т).

Можемо бути впевненими, що в серцях молоді живе справжній спорт та віра в себе. Прагнемо кращого! Спорт – це сила!

Кафедра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу