StartUp Business Incubator розкаже, як реалізувати ваші бізнес-ідеї

06.04.2015
9 квітня на факультеті кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться презентація студентського бізнес-інкубатора, де ви дізнаєтесь про можливість реалізації своїх ідей в рамках бізнес-інкубатора, почуєте історії успішних стартапів з уст їх засновників та матимете можливість поспілкуватись з ними особисто. Захід відбудеться за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Студентського парламенту та Наукового парку «Київський університет імені Тараса Шевченка».
Ви дізнаєтесь:
• Що таке SBI?
• Яким чином SBI може посприяти втіленню ваших бізнес-ідей?
• Як почати реалізовувати свій стартап-проект в SBI?
Своїм досвідом поділяться наші гості:
• Іван Шестаков, маркетинг-директор Megogo.net
• Дмитро Волошин, Co-founder міжнародного сервісу з пошуку репетиторів Preply.com
• Антон Грановський, CEO Foodle – додаток для смартфонів, що дозволяє в будь-якому куточку світу прочитати меню місцевого ресторану рідною мовою
Місце проведення заходу: просп. Глушкова, 4д (метро «Виставковий центр»), Факультет кібернетики, ауд. 01
Дата: 9 квітня, 14:00

Долучайтесь до SBI та слідкуйте за новинами на наших сторінках Vk, FB та на сайті Наукового парку.

ДАЙТЕ СВОЇМ ІДЕЯМ ШАНС СТАТИ РЕАЛЬНІСТЮ!