Відбулися змагання з настільного тенісу

06.04.2015
У спортивному комплексі КНУ відбулися змагання з настільного тенісу в рамках Спартакіади "Спорт для всіх" серед професорсько-викладацького складу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У жіночій першості перемогла А. Вікулова (економічний ф-т), ІІ місце – Г. Красовська, ІІІ місце – Є. Могилевська, IV місце – О. Мороз (всі троє – представники кафедри фізичного виховання та спорту).

У чоловічій першості І місце посів А. Ракевич (начальник служби експлуатації спорткомплексу), ІІ місце – І. Корнієнко (провідний інженер служби головного енергетика університету), ІІІ місце – Ю. Жучок (механіко-математичний ф-т), ІV місце – В. Мороз (кафедра фізичного виховання та спорту).
Переможці та призери були нагороджені медалями й грамотами.

Дякуємо всім за участь і запрошуємо бажаючих приєднатися до нас у наступних змаганнях.

22 квітня о 12:00 у басейні КНУ імені Тараса Шевченка (пр. Глушкова, 2-Б) відбудуться змагання з плавання серед професорсько-викладацького складу в рамках Спартакіади «Спорт для всіх» та першості Голосіївського району м. Києва серед ВНЗ ІІІ-IV р. а.

Кафедра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу