Долучайтеся до руху ВелоКНУ!

02.04.2015
3599

, спрямований на популяризацію користування велосипедом та облаштування біля корпусів і гуртожитків велоінфраструктури. 2 квітня студенти разом із керівництвом сектору працевлаштування студентів та аспірантів за підтримки проректора В. А. Бугрова провели зустріч з представником «Асоціації велосипедистів Києва». Було вирішено скласти детальний поетапний план, використовуючи досвід громадської організації. Богдан Лепявко, представник «Асоціації велосипедистів» розповів, що організація рік тому розробила Велоконцепцію Києва і здатна допомогти КНУ долучитися до реалізації проекту. «Ми пропагуємо концепцію велосипеду як безпечного повсякденного засобу пересування, і вже можемо запропонувати студентам веломаршрути між навчальними корпусами і гуртожитками».

Біля мехмату та кібернетичного факультету вже є велопарковки. Найближчим часом планується облаштувати парковки біля корпусів географічного і радіофізичного. З часом у планах амбітного ВелоКНУ — забезпечення інфраструктурою цілого студмістечка. Поки що потрібно вирішити питання не лише оптимального дизайну парковок та, ймовірно, відеоспостереження (щоб вберегти велосипеди від крадіїв), а й зручного і раціонального зберігання велосипедів у гуртожитках.

3599