Кібернетики разом з ІМВ перемогли в баскетболі

27.03.2015
У спортивному залі корпусу ННІ «Інститут геології» відбулися змагання з баскетболу в рамках Спартакіади "Спорт для всіх" серед професорсько-викладацького складу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Змагання розпочалися зустріччю між командами ННІ «Ін-т геологїї» та збірною командою «ф-ту кібернетики + ІМВ». Основний час гри закінчився з рахунком 59:78. У наступному матчі зустрічались команди кафедри фізичного виховання та спорту та ННІ «Ін-т геології». Геологи здобули перемогу з рахунком 53:43. Гра між командами кафедри фізичного виховання та спорту та збірної команди «ф-ту кібернетики + ІМВ» закінчилася з рахунком 53:52 на користь кафедри фізичного виховання та спорту.

За результатами змагань ІІІ місце посіла команда кафедри фізичного виховання та спорту, срібним призером стала команда ННІ «Інститут геології», а перемогу святкувала збірна команда «ф-ту кібернетики + ІМВ».

Головний суддя змагань — викладач кафедри фізичного виховання та спорту Безмилов І.М.

Вітаємо переможців!

Кафедра фізичного виховання та спорту