Посол Лівії відвідав наш університет

25.03.2015
25 березня Київський національний університет імені Тараса Шевченка відвідав посол Лівії в Україні Мохамед Салахеддін Нуреддін Шеллі. Він обговорив із проректором КНУ з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петром Бехом майбутнє розширення співпраці з Україною та нашим університетом зокрема. Пан Шеллі наголосив: для Лівії, де внутрішньополітична ситуація продовжує залишатися гострою, надзвичайно важливим напрямом є освіта і виховання молодого покоління. Багато лівійських студентів бажають отримувати освіту у КНУ імені Тараса Шевченка, — переконаний посол. Петро Олексійович Бех розповів пану Шеллі про діяльність університету, зазначивши, що на даний момент у нас навчаються понад 1000 іноземних громадян, і університет планує тільки збільшувати кількість іноземних студентів. Сторони запланували на майбутнє зокрема і укладання угоди про співпрацю з Університетом міста Тріполі.