Відбулася конференція "Переклад у Японії та Україні: сучасний стан та завдання"

21.03.2015
20 березня в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка за сприяння Японської фундації відбулася сьома міжнародна науково-практична конференція "Переклад у Японії та Україні: сучасний стан та завдання".

На пленарному засіданні виступили проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) КНУ проф. Петро Бех, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Й.В.пан Сумі Шігекі, Посол з особливих доручень Японії в Україні Валерій Александрук, заступник директора Інституту та завідувач кафедри китайської, корейської та японської філології проф.Іван Бондаренко.

Із цікавою доповіддю про особливості перекладу на пленарному засіданні виступив професор Токійського університету Накадзава Хідехіко. У рамках конференції відбулася зустріч із перекладачем японської художньої літератури Іваном Дзюбою.