Шевченко мобілізує!

10.03.2015
9 березня о 6 годині ранку за ініціативи Міністерства культури та Національної радіокомпанії “Радіо культура” розпочався безперервний 18-ти годинний радіомарафон “Шевченко мобілізує!”, в якому взяли участь і курсанти Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка закладу.

У цей день Шевченко ніби сам став бійцем АТО. Наші курсанти продекламували у прямому ефірі його вірші, щоб ще раз показати незламність українського духу та живий зв’язок думок і поколінь, минулої і теперішньої боротьби. Розпочав марафон із Шевченковим словом та благословенням Святійший Патріарх Філарет. Курсанти Військового інституту з глибоким почуттям читали твори видатного українського Генія, а емоційний порив солдата Юлії Голуб так схвилював присутніх у дикторській залі, що вони не відмовили собі у задоволенні прослухати ще один вірш Кобзаря у її виконанні. Цього дня Шевченко став одним із нас!

Військовий інститут