ВІКНУ вітає чарівних колег із Міжнародним жіночим святом

06.03.2015
Напередодні Міжнародного жіночого дня у Військовому інституті святковим концертом привітали всіх жінок-військовослужбовців та співробітниць інституту. Генерал-майор Віктор Балабін побажав колегам чудового весняного настрою, добробуту і здоров’я, відчуття щастя. Полковник Олександр Приліпко зачитав святковий наказ про заохочення особового складу та передав естафету чарівній ведучій — солістці військового оркестру Маріані Дружинець. Військовий оркестр під керівництвом диригента майора Юрія Копача подарував слухачам справжнє свято, виконавши блюзові та джазові композиції, а також ретро-хіти 80-х.

Любі наші жінки! Командування Військового інституту бажає Вам від щирого серця міцного здоров’я, вічної молодості та щасливого кохання!

Військовий інститут