Зустріч із знавцем Китаю В. Величком

06.02.2015
5 лютого 2015 року на факультеті навчання іноземних громадян КНУ імені Тараса Шевченка відбулася зустріч викладачів та співробітників із автором книги «Регіонознавство Китаю: економіка і управління» В. В. Величком

Знавець Китаю, який пропрацював там не один рік, дав глибоку та різнобічну характеристику розвитку країни, студентів якої вже традиційно приймає на навчання Університет.

Аналіз філософсько-етичних засад китайської державності та китайського менталітету, розлога історична панорама їх становлення з часів Конфуція, об′єктивні й суб′єктивні засади «китайського дива» склали основу зацікавленої розмови, що швидко вийшла за межі попередньо анонсованої теми про особливості китайського національного характеру».

Поставлені лектору запитання підтвердили важливість таких зустрічей для підвищення фаховості у роботі з іноземцями, для пошуку її найоптимальніших моделей.