Засідання Вченої ради університету

18.12.2014
17 грудня у КНУ імені Тараса Шевченка відбулося чергове засідання Вченої ради університету. Декани факультетів і директори інститутів доповіли про присвоєння вчених звань, а також про висунення кандидатів у дійсні члени (академіки) та члени-кореспонденти НАН України. Проректор із науково-педагогічної роботи (фінансово-економічні питання) І. О. Лютий та голова Постійної комісії вченої ради В. Д. Базилевич доповіли про основні фінансово-економічні показники роботи КНУ у 2014 році. Генеральний директор корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» В. І. Чернюк представив Програму інноваційного розвитку корпорації, після чого її було затверджено. Програма визначає пріоритетні напрями розвитку Наукового парку (нанотехнології, біотехнології, інформаційно-комунікаційні технології, технології матеріалів та технології енергетики) та включає в себе перелік інноваційних проектів, що рекомендовані Науково-технічною радою Наукового парку до виконання у 2015-2016 роках. Також було розглянуто ряд організаційних питань про здобуття премій та відзнак.