Творчі колективи КНУ виступили у Навчальному центрі "Десна"

16.12.2014
12 грудня у Навчальному центрі сухопутних військ (смт. Десна) відбувся концерт з нагоди Дня сухопутних військ Збройних сил України. Кращі колективи і виконавці з нашого університету взяли участь у святковому концерті. З музичними номерами виступили: учасниці студії естрадного вокалу «Соло», народний ансамбль української музики «Роксоланія», вокально-інструментальний ансамбль ВІКНУ, культорганізатор Молодіжного центру культурно-естетичного виховання Ю. Федоляк, студенти О. Призиглей, О. Сильчук, О. Боратинець, Д. Гоменюк. Екзотичний арабський танець виконала керівник студії східного танцю «Маріам» М. Борисенко. Вітаємо всіх військовослужбовців, зокрема офіцерів та курсантів Навчального центру сухопутних військ, із професійним святом!