Ректор Київського університету - Почесний доктор Південно-Західного університету імені Неофіта Рильського

09.11.2005
Віктор Скопенко, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, став Почесним доктором Південно-Західного університету імені Неофіта Рильського в місті Благоєвград. Урочиста церемонія вручення академіку Віктору Васильовичу Скопенку почесного звання Доктор Хоноріс Кауза (Почесний доктор) відбулася 2 листопада 2005 року під час візиту делегації Київського національного університету в Республіку Болгарію.

Крім того, було підписано Меморандум про співробітництво між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Південно-Західним університетом імені Неофіта Рильського. Який включатиме в себе співпрацю між університетами в культурній, освітній, науково-дослідній сферах та обмін викладачами і студентами.

За час перебування в Болгарії члени української делегації, на чолі з ректором Віктором Скопенко, зустрілися з мером міста Благоєвград Л. Причкапови та заступником Міністра освіти і науки Болгарії В. Добревою.