Перша сесія у рамках Програми «Горизонт 2020»

10.12.2014
10 грудня 2014 року у КНУ імені Тараса Шевченка відбулася Перша інформаційна сесія у рамках Програми «Горизонт 2020» за напрямками «Дії Марії Склодовської-Кюрі» та «Майбутні і нові технології».
Учасників сесії привітали проректор з наукової роботи Сергій Вижва, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петро Бех.
Під час Першої інформаційної сесії відбулася презентація Національного контактного пункту Програми «Горизонт 2020» (НКП) у КНУ імені Тараса Шевченка. Презентацію провела керівник НКП в університеті Галина Усатенко.
Начальник відділу міжнародного науково-технічного співробітництва МОН України Стелла Шаповал розповіла про стратегію діяльності Міністерства освіти і науки України щодо реалізації Програми «Горизонт 2020».
У виступі Національного координатора програми ЄС «Горизонт 2020» в Україні Єгора Дубинського мова йшла про європейську стратегію та практику впровадження в Україні Програми «Горизонт 2020».