Співробітники Інституту геології - лауреати Державної премії України в галузі науки і техніки

10.12.2014
8 грудня у Великому конференц-залі НАН України відбулася офіційна церемонія вручення відзнак лауреатам Державної премії України в галузі науки і техніки 2013 року.

Згідно з Указом Президента України №675/2014 на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки Державну премію 2013 року було присуджено співробітникам навчально-наукового інституту «Інститут геології» КНУ імені Тараса Шевченка: докторові геолого-мінералогічних наук, професорові Володимиру Павлишину, докторові геолого-мінералогічних наук, професорові Михайлу Коржневу, кандидатові геологічних наук, доценту Марії Курило за цикл наукових праць «Використання природних ресурсів України в умовах екологічних обмежень».