Презентація наукової праці професора Ф. М. Кирилюка

04.12.2014
4 грудня 2014 на філософському факультеті КНУ імені Тараса Шевченкавідбулася презентація 1-ої частини навчально-методичного комплексу доктора філософських наук Федора Кирилюка «Практикум з історії зарубіжних політичних вчень», що вийшла друком у видавництві «Наука».У презентації наукового видання взяв участь і виступив декан філософського факультету академік НАНУ Анатолій Конверський. Він привітав автора з виходом у світ чергової наукової праці, підкресливши вагомість презентованого видання для філософської науки.
Варто зазначити, що цей комплекс є невід’ємною складовою навчальної дисципліни «Історія зарубіжних політичних вчень». Він дає змогу з’ясувати та засвоїти зміст основних етапів історії зарубіжних політичних вчень, простежити осягнення людською думкою сутності політики та закономірностей її розвитку, а також особливостей її ідеологічного обґрунтування та цілісного арсеналу суспільного буття. Ці положення можуть бути застосовані під час аналізу процесів формування державного громадянського суспільства в Україні. Практикум призначений для студентів, аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів України.