Таємниці аптеки «Під угорською короною»

04.12.2014
3 грудня студенти історичного факультету КНУ відвідали пізнавальну лекцію, присвячену одній із найстаріших львівських аптек, що збереглася до наших днів — аптеці «Під угорською короною», де нині працює музей «Таємна аптека». Співробітники музею розповіли про історію створення аптеки, заснованої у 1772 році, архітектуру та оздоблення старовинного закладу, розвиток фармацевтичної справи минулого. Та не менш цікава і новітня історія аптеки, що у 2012 році опинилася під загрозою закриття, проте була реконструйована. В інтерактивному музеї «Таємна аптека» проводяться екскурсії, ігрові заходи, діє безкоштовна виставка аптечного посуду. Лекція була організована за підтримки Музею історії університету: директора музею професора І. К. Патриляка та головного зберігача фондів Л. Б. Круглової.