Традиції географічного

01.12.2014
На географічному факультеті відбувся традиційний захід – презентація української кухні. Студенти ІІІ курсу кафедри країнознавства та туризму у рамках вивчення дисципліни «Технології обслуговування в туризмі» ознайомили присутніх з сировинною базою, технологією приготування та типовими стравами регіонів України. Це було справжнє свято студентської творчості. Звучали національні мелодії і усний фольклор. До презентацій були включені жанрові сценки і народні танці. Барвисті національні костюми, сервірування столів і, звичайно, аромати власноручно приготовлених страв створювали неповторний колорит презентованих регіонів України. Виступи органічно доповнював змістовний відеоматеріал. Журі оцінило майстерність конкурсантів у п’яти номінаціях: «найартистичніша презентація», «гурманський ухил», «найкреативніша «подача» матеріалу», «художнє оформлення столу і страв» та «класика жанру».