Благодійний Віденський бал на підтримку бійців АТО

29.11.2014
Минулого тижня Київський національний університет імені Тараса Шевченка запропонував студентам провідних вищих навчальних закладів столиці взяти участь у “Благодійному Віденському балі на підтримку бійців АТО” і підтримати таким чином студентів-добровольців та випускників Військового інституту КНУ, які зараз перебувають у зоні бойових дій.

У результаті проведення благодійного Віденського балу зібрано близько 38 тисяч гривень, що будуть направлені на закупівлю кровоспинного препарату “Целокс”.

У заході взяли участь: міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, професійні танцмейстери Сергій Дороговцев та Іванна Маєвська, Київський Академічний Муніципальний Духовий Оркестр під керівництвом В’ячеслава Івановича Коробка, курсанти Військового інституту та зіркові гості балу.

Військовий інститут