КНУ на освітньому форумі «Успішний 11-класник»

24.11.2014
23 листопада 2014 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка взяв участь в освітньому форумі «Успішний 11- класник», що відбувся в готелі "Русь".

На форумі були представлені 10 найкращих столичних університетів. Учні ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл Києва та Київської області мали можливість з перших уст дізнатися важливу інформацію про університет в якому хотіли б навчатися. Представники університетів розповідали про умови вступу, допомагали визначитися з майбутніми спеціальностями.

«Освітній форум «Успішний 11-класник» – це відкрита і безкоштовна виставка для пошуку ВНЗ твоєї мрії!», – зазначають організатори. З огляду на те, що біля виставкового стенду нашого університету завжди було багато учнів і вони розпитували одразу про декілька факультетів, можемо впевнено стверджувати, що мрія більшості абітурієнтів – стати студентом саме Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Сектор інформаційного забезпечення