Відбудеться зустріч з Олесем Саніним

24.11.2014
Запрошуємо завтра, 25 листопада, о 10.30 в Актову залу Інституту філології, де відбудеться зустріч з Олесем Саніним!

Олесь Санін – відомий український кінорежисер, актор, оператор, продюсер, музикант і скульптор. Заслужений артист України. Лауреат Державної премії України імені Олександра Довженка. Режисер фільмів "Мамай", "Матч", а також фільму, номінованого на премію Оскар, - "Поводир"!

Кінострічка "Поводир" українського кінорежисера Олеся Саніна - це українське історико-патріотичне кіно, дуже потрібне нині українському глядачеві. В основі сюжету фільму покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музики у час початку Голодомору в Україні.

Тож, приходьте, і саме ви матимете змогу поспілкуватися з режисером, кінострічка якого представлятиме Україну у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» на здобуття премії «Оскар» 2015 року!