Біологи святкують Міжнародний день студента!

17.11.2014
14 листопада 2014 року в актовій залі Інституту післядипломної освіти відбувся концерт до Міжнародного дня студентів, організований студентами Навчально-наукового центру "Інститут біології».

Цього року студенти-біологи до свята приготували зворушливі і патріотичні пісні, інструментальні ремікси, драйвові танці та гімнастичний номер від першокурсниці Міндюк Ірини. Порадував жартівливою піснею бандурист Немеш Ярослав. Гарний настрій глядачам забезпечили команди КВК: збірна Інституту "Точка.com" та команда першокурсників "БДСМ (бджоли добре сушать мед)". Крім того, під час концерту відбулось нагородження переможців вже традиційного конкурсу плакатів "Знайомтесь – перший курс". Фінальною піснею став ремікс на біологічну тематику від талановитих першокурсниць Сірої Вікторії та Терещенко Юлії. Ведучими концерту були чарівні Лавринович Ярина та Боть Валерія.

Вітаємо всю студентську спільноту зі святом!

заст. директора ННЦ "ІБ"
Олександр Короткий