Міжнародні студентські змагання Second Kyiv International Mediation Tournament

13.11.2014
12 листопада2014 року на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка стартували міжнародні студентські змагання Second Kyiv International Mediation Tournament.

Це - міжнародний турнір, організований юридичним факультетом КНУ та Міжнародною академією вирішення спорів (INADR), що вже вдруге проходить у Києві. Турнір в Україні приймає Американський центр загального права.

З 12 по 16 листопада учасники відвідають 3-денний тренінг від видатного американського медіатора, професора Річарда Калкінса та 2 дні змагань. У турнірі беруть участь студенти юридичних факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету "Києво-Могилянська академія", Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Ягелонського університету (Краків, Польща), Вільнюського університету (Вільнюс, Литва), Університету імені Коменського (Братислава, Словаччина).

Фото Тетяни Воротняк