Змагання серед студентів з футзалу

12.11.2014
Відбулися змагання серед студентів з футзалу.

У змаганнях взяли участь 20 команд:

І група
І місце – Географічний ф-т
ІІ місце – Юридичний ф-т
ІІІ місце – Економічний ф-т

ІІ група
І місце – Фізичний ф-т
ІІ місце – ФРЕКС
ІІІ місце – ННІ «Ін-т геології»

ІІІ група
І місце – Ф-т психології
ІІ місце – Ф-т інформаційних технологій
ІІІ місце – Філософський ф-т

За підсумками змагань 8 найкращих команд із 20 будуть боротися за «Кубок Ректора»: команди, що посіли І та ІІ місце у своїх групах – географічний ф-т, юридичний ф-т, фізичний ф-т, ФРЕКС, ф-т психології, ф-т інформаційних технологій, а також ВІКНУ, що брав участь у змаганнях поза конкурсом. 20 листопада о 14:00 у спорткомплексі університету відбудеться жеребкування, що визначить останнього восьмого учасника «Кубку Ректора». Витягнувши «щасливий жереб», одна з трьох команд – економічний ф-т, ННІ «Ін-т геології», філософський ф-т – зможе поборотися за «Кубок Ректора». Змагання за «Кубок Ректора» планується провести з 25 листопада по 9 грудня 2014 року. Додаткова інформація та календар змагань буде розміщена на сайті sport.univ.kiev.ua у розділі «Новини».

Запрошуємо вболівальників підтримати команди!

Кафедра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу