У КНУ запрацював Американський центр загального права

08.11.2014
У Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка в ауд. 236 відкрито Американський центр загального права (ACLC). Це унікальна організація, що займається навчально-виховною, науково-дослідницькою та практичною діяльністю. 7 листопада доктор Кеннет Джірс (США) прочитав у Центрі першу лекцію на тему «Талліннський посібник з ведення кібервійн». Студенти дізналися про кіберконфлікти та сучасний стан кібервійн у світі, а також обговорили питання становища і перспектив кібербезпеки України та інших держав. Спілкування відбувалося англійською мовою.
– перший представник США в Об'єднаному центрі передових технологій з кібероборони НАТО в Естонії, автор праці «Стратегічна кібероборона», редактор праці «Віртуальне поле бою: перспективи кібервійни», технічний експерт «Талліннського посібника з ведення кібервійн» та автор понад двадцяти статей про кіберконфлікти.

Текст Ірини Романчук
Фото Марини Герліги, прес-центр КНУ