Зустріч із чеським поетом Петром Борковцем

03.11.2014
31 жовтня у Мистецькому салоні КНУ відбулася творча зустріч із чеським поетом, перекладачем, публіцистом і викладачем Літературного інституту у Празі Петром Борковцем. Петр Борковец – автор великої кількості поетичних книг, найновіші з яких – «Берлінський зошит» (2008), «Любовні поезії» (2012). Від 1992 року працює редактором рев’ю про літературу і культуру Souvislosti/ Взаємозв’язки. Працював редактором щоденної газети MF Dnes, редактором видавництва Lidové noviny, а також Literárních novin. Нині – вільний письменник та перекладач російської поезії ХХ століття. Його поезії перекладені майже всіма європейськими мовами. У Мистецькому салоні Петр Борковец у неформальній атмосфері розповів про власну творчість і викладацьку діяльність, а саме про те, як і чому навчає майбутніх письменників у Літературному інституті, а також відповів на численні запитання слухачів.