Мандруючи стежками Кобзаря

29.10.2014
Рік Шевченка добігає кінця, проте подорожі філологів стежками Кобзаря продовжуються. У рамках проекту реалізації навчально-краєзнавчого проекту кафедри історії української літератури і шевченкознавства та Всеукраїнського навчально-наукового центру шевченкознавства «Шевченковою Україною», розпочатого ще у травні місяці, 23 жовтня студенти Інституту філології відвідали ще декілька історичних місць Чернігівщини – заповідник «Ганнина пустинь» – маєток Білозерських-Кулішів у хуторі Мотронівка Борзнянського району та Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин.

Щиро дякуємо за сприяння у проведенні поїздки адміністрації та студентському самоврядуванню Університету!

Студентка ІІ курсу спеціальності українська мова та література та іноземна мова
Вікторія Фещук