Презентація стипендіальних програм

22.10.2014
В університеті відбулася презентація стипендіальних програм та навчальних можливостей за кордоном для українських студентів.
Студенти юридичного факультету Марина Вельган та Юлія Михайлюк, випускниці програми обмінів Еразмус Мундус, поділилися інформацією, досвідом та порадами про такі освітні можливості:
- програма ЄС Еразмус Мундус та «Еразмус +»,
- стипендійна програма Міжнародного Вишеградського Фонду,
- програма Уряду США Global Ugrad,
- Канадсько-Українська Парламентська Програма (CUPP),
- державна програму Уряду Чехії для України.
У заході взяв участь радник-посланник, заступник посла Чеської Республіки в Україні Павел Бучек. Пан Бучек також зустрівся із заступником начальника офісу міжнародного співробітництва Олександром Меньшовим і повідомив про можливість участі підрозділів університету в конкурсі університетських навчальних грантів Вишеградського фонду з бюджетом від 10.000 євро на організацію навчального курсу до 40.000 євро на створення магістерської програми.