Всеукраїнська освітня конференція "Ukrainian Leaders"від AIESEC

21.10.2014
16-18 жовтня у приміщенні Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася всеукраїнська освітня конференція «Ukrainian Leaders». «Ukrainian Leaders» - це всеукраїнська триденна конференція в рамках 20-річчя AIESEC в Україні, для студентів та молодих спеціалістів, які хочуть діяти і досягати більшого і зробити Україну кращою країною для життя. Конференцію відвідало більше 120 учасників, які під час тренінгів, майстер-класів, ігор, лекцій та воркшопіввчилися будувати нові стратегії як професійного та особистісного саморозвитку, так і розвитку нашої країни. Основна мета конференції - відкрити для українських студентів та молодих спеціалістів можливості для самореалізації та розуміння своєї ролі в розвитку держави. Конференція складалася з трьох основних блоків: Лідерство, Бізнес та Соціальні Інновації. В рамках цих блоків учасники мали змогу поспілкуватися із спікерами конференції, серед яких були засновники успішних стартапів та соціальних ініціатив, відомі коучі, представники топ-українських компаній, аналітики та економісти. У перший день український економіст та педагог, президент Київської школи економіки Павло Шеремета розповів делегатам про тенденції у країні та Україну як територію розвитку. Своїми історіями успіху та досвідом лідерствав рамках сесії Speak Big поділилися такі спікери, як Й. В. пан Андреас фон Бекерат, Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в Україні, Катерина Мікула (засновниця одних з перших сервісів знижок SuperDeal), Тетяна Лукінюк (національний менеджер з продажів категорії Шоколад компанії Mars, Incorporated (Україна), Адам Куніковські (один із засновників AIESEC в Україні) та Микола Осейко (керівник HRдепартаменту компаніїGroup DF International). Крім того, за допомоги професійного тренера та керівника відділу тренінгів та консалтингу Pucelik Consulting Group Олександра Сударкіна, учасники мали змогу виміряти свої лідерські компетенції та виокремити сфери для подальшого особистісного та професійного розвитку. На завершення першого дня конференції учасники разом із економістом, президентом Асоціації “Інноваційний розвиток України”, к. е. н. Віктором Галасюком спробували створювати "Україну власними руками." В рамках блоків «Мої лідерські компетенції» учасники відвідали низку воркшопів та тренінгів відНаталі Копиленко (керівника Академії Бізнесу компанії EY в Україні), професійного нетворкераАндерсаОстланда, Цуп Марти (менеджера по роботіз персоналом компанії Mars), Катерини Прокопенко (HR Бізнес партнера компанії Данон Україна). Під час блоку «Мій бізнес» делегати дізналися про «підводні течії» стартапів та як зробити власний бізнес успішним. У цьому їм допомагали Кирило Бігай(CEO Preply), Ігор Стефурак (головний редактор у Печеніжинські медіа, DealFlowManager в GrowthUPтаCo-OrganizerуStartupCrashTest) та бізнес-тренер, Координатор Європейського проекту "Розвиток професійних компетенцій фахівців України"Владлен Сисун. Блок «Соціальні інновації» був особливо яскравим завдяки практичним порадам від Наталі Ковальчук (менеджер із внутрішніх комунікацій компанії ДанонУкраїна) та майстер-класу від чарівної Маргарити Січкар (бізнес леді, ресторатор, телеведуча, бізнес-тренер, громадський діяч, благодійник). Також, під час «Траєкторії вибору» відбувся ґрунтовний огляд можливостей від Ірини Моргуліс. Більш детально про практичні приклади успішних соціальних проектів та стартапів делегати дізналися в рамках секції "Із Заходу до Сходу", а саме від: Акіменко Олександра(журналіст, соціальний підприємець, співзасновник проекту platfor.ma), Геннадія Новікова (Арт простір Вежа), ДмитраЯремковича(співзасновник і директор з маркетингу TravelsMap), Тетяни Мерзлої ("Пікнік у Слави Фролової"). Протягом третього дня відбулися воркшопи від Оксани Тюпи (партнер «Школи Рекламних Технологій», засновник «Школи Соціальних Проектів») та Анни Петрової, засновниці StartUpUkraine. Генеральний директор групи компаній Advanter Group і Luniter troubleshooting, співорганізатор Громадянської Платформи «Нова Країна», Андрій Длигач завершив конференцію практичним тренінгом-майстернею про те, як втілити свої ідеї в життя. Під час конференції відбувалися конкурси від партнерів конференції. Делегати мали змогу отримати багато призів та можливостей для розвитку від організаторів конференції – AIESEC в Україні.

Координатор проведення Стипендіальної
програми «Завтра.UA» в університеті