Університет – обороні України: проведено збір медикаментів, теплих речей та військової форми

14.10.2014
З 29 по 10 жовтня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка в рамках діяльності Координаційної Ради на всіх факультетах/інститутах проходив збір медикаментів, теплих речей та військової форми. У підсумку зусиллями викладачів та студентів було зібрано медикаментів на 15 684 гривні (відправлено до Військового шпиталю міста Києва та передано представникам Волонтерської сотні). Разом із теплими речами та формою (шарфами, штанами, шапками, жилетами, бушлатами та ін.) зібрано ще 1155 грн. (усе буде передано у зону бойових дій).

Керівники проектів — Бурдиляк Анна, студентка3 курсу Інституту філології та Рудий Володимир, студент 1 курсу магістратури механіко-математичного факультету.

Дякуємо всім, хто взяв участь та долучився до даних заходів!

Координатори студентської робочої групи
Координаційної ради