VIІ Міжнародна наукова конференція імені академіка Ляшка з обчислювальної та прикладної математики

09.10.2014
9 жовтня на базі факультету кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка розпочала роботу VIІ Міжнародна наукова конференція імені академіка І. І. Ляшка "Обчислювальна та прикладна математика". Учасників привітали директор Інституту кібернетики імені Глушкова академік І. В. Сергієнко, професор кафедри обчислювальної математики факультету кібернетики КНУ О. Ю. Грищенко, заступник декана факультету кібернетики КНУ з навчально-методичної роботи доцент О. Ф. Кашпур. Академік Сергієнко відзначив, що цього року у конференції беруть участь багато студентів, і побажав юним науковцям успішного шляху від перших тез на конференціях до публікацій у кращих наукових журналах світу. Основними напрямами конференції, що триватиме до 10 жовтня, є обчислювальна математика, математичне моделювання, оптимальне керування та теорія екстремальних задач.