Маестро Сільвіо Вілер — у Мистецькому салоні КНУ

09.10.2014
8 жовтня на концерт у Мистецькому салоні Шевченкового університету зібралася, мабуть, рекордна кількість слухачів. Адже концерт давав відомий швейцарський диригент і мультиінструменталіст маестро Сільвіо Вілер разом із виконавцями Київського симфонічного оркестру. Публіка захоплено зустріла неперевершене виконання творів улюблених композиторів маестро: Гайдна, Шумана, Чайковського, Россіні, Моцарта, Пьяццолли. Не раз оркестр і диригента переривали овацією.

Для Сільвіо Вілера це вже четвертий і, сподіваємося, далеко не останній візит до України. Від щирості української публіки та виконавської майстерності українських музикантів швейцарець, за власними словами, у захваті. Сільвіо Вілер не лише грає на багатьох інстументах і диригує, а й знає принаймні шість мов. Він подякував слухачам за теплий прийом, звернувшись до них українською мовою!

Дякуємо Київському симфонічному оркестру і маестро Вілеру за чарівний музичний вечір!

Марина Герліга, прес-центр КНУ