Відбувся турнір з більярду

06.10.2014
Відбувся турнір з більярду

5 жовтня 2014р. у Більярдному клубі „ПРОМЕНАДА”. http://promenada-club.com.ua відбувся Кубок Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду „Комбінова піраміда” присвячений 180-ій річниці університету.
Переможцем Кубка вперше за 5 років існування Асоціації у змаганні з 17-ма чоловіками стала представниця прекрасної статі Соловйова К.Г. (Кафедра фізичного виховання), друге місце посів Скалацький В.М. (Філософський факультет) і третє місце Бобир Р.Ю. (Військовий інститут).
Асоціація більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка висловлює велику подяку випускнику філософського факультету 1998 року Ярославу Чернишу та керівництву Більярдного клубу „ПРОМЕНАДА” за спонсорську підтримку в організації змагання. П’ятий більярдний сезон завершиться 19жовтня. В цей день відбудеться V Чемпіонат КНУ (вільна піраміда) присвячений 180-і річниці університету.

Секретар асоціації більярду
КНУімені Тараса Шевченка О.Безносюк