Відбулося засідання Президії Спілки ректорів

02.10.2014
30 вересня 2014р. у Залі засідань Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка під головуванням Президента Спілки ректорів ВНЗ України академіка НАНУ Леоніда Губерського відбулося засідання Президії Спілки. В ньому взяли участь Голова комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки Сергій Квіт, представники Адміністрації Президента, Секретаріату Кабміну, Міністерства освіти і науки, Держінспекції навчальних закладів України та ректорів більшості провідних навчальних закладів України. Міністр МОН С. Квіт у своєму виступі зосередив увагу на шляхах і умовах реалізації Закону України «Про вищу освіту», про реалії і перспективи реформування освіти в Україні доповіла присутнім голова Комітету ВРУ з питань науки і освіти Л. Гриневич. На засіданні було озвучено результати вступної кампанії 2014 р. та оприлюднено проект Умов прийому до ВНЗ у 2015 р. Було обговорено також питання проведення ЗНО у 2015 році, організацію навчального процесу в умовах енергетичної кризи та проведення звітно-виборних Загальних зборів Спілки ректорів ВНЗ України. Присутні взяли участь у широкому обговоренні запропонованих питань.