Географи відзначили День туризму

22.09.2014
22 вересня 2014 р. студенти кафедри країнознавства та туризму географічного факультету відзначили Всесвітній та Всеукраїнський День туризму.
Цього року він був присвячений розвиткові альпінізму в Україні. В його рамках було відзначено також 100-річчя з дня народження відомого українського альпініста І.Ю. Вєтрова – мандрівника, дослідника, письменника. Студенти ознайомилися з його альпіністськими і літературними здобутками. Перед студентами зі спогадами виступили дочка І.Ю. Вєтрова Євгенія Вєтрова, його онуки Дмитро Николаєнко та Олексій Вєтров. Про історію та сьогодення українського альпінізму розповів О.В. Колотуха – канд. геогр. наук, доц., майстер спорту, в активі якого підкорення таких вершин як г. Костюшко, Аканкагуа, Мак-Кінлі та інші. Зібрання завершилося спільним виконанням туристичних пісень.